Hero obrázok stránky o nás | odeko.sk

O nás

V oblasti výstavby rezidenčných projektov individuálnej a hromadnej bytovej výstavby pôsobíme, ako investor a developer takmer jedno desaťročie.

Vďaka nášu tímu odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti projekcie, výstavby a obchodu, prinášame na trh projekty v kvalitnom prevedení a vytvárme nové moderné obytné štvrte.

Našim dlhodobým cieľom je každoročne odovzdať do užívania 100 a viac nadštandardných bytových jednotiek v energetickom štandarde A0 s použitím zelených riešení. Súčasne s použitím kvalitných materiálov a zariaďovacích predmetov chceme prispieť k zvyšeniu úrovne kvality bývania na území kde pôsobíme.

Vážime si Vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.